Wyszukiwarka

Afryka

Wycieczka do Afryki to niespełnione marzeniu wielu zapalonych podróżników. Afryka jest kontynentem pełnym kontrastów, niejednolitym i niezwykle ciekawym. Nic więc dziwnego, iż wycieczki do Afryki są w ostatnim czasie tak popularne wśród Europejczyków, w tym coraz bardziej naszych rodaków.

Afryka

Aby wyprawa do Afryki była prawdziwą przyjemnością, zachęcamy do skorzystania z oferty Adventure Club, którego misją jest dzielenie się pasją podróżowania.

Warto zdać sobie sprawę, iż wycieczka do Afryki to dużo więcej niż tylko podróżowanie. Właściwie zorganizowana wyprawa pozwoli odkryć świat inny od tego, do którego przywykliśmy na co dzień. Wyjątkowe doświadczenia, zgłębianie kultury i życia codziennego mieszkańców kontynentu, będzie towarzyszyć Państwu jeszcze na długo po powrocie do domu - na zdjęciach, w zakupionych pamiątkach, a przede wszystkim we wspomnieniach.

Proponujemy Państwu wycieczki do Afryki o bardzo zróżnicowanym planie. W ofercie znajdują się wyprawy dedykowane młodszym, jak i starszym uczestnikom.

Doskonała organizacja, jaką wyróżnia się każda organizowana przez nas wyprawa do Afryki (niezależnie od miejsca docelowego) i bezpieczeństwo, to tylko niektóre z zalet docenianych przez naszych uczestników.

dowiedz się więcej

Angola to jeden z tych krajów, które wiąż jeszcze są nie do końca odkryte. Nawet najbardziej zapaleni podróżnicy będą zafascynowani kulturą i przyrodą kraju, w którym wciąż rośnie liczba parków narodowych, a bogactwo portugalskiego dziedzictwa kulturowego i miejscowych grup etnicznych można porównać tylko z Doliną Omo w Etiopii. Angola to wspaniałe dziedzictwo kulturowe i naturalne piękno przyrody z dziewiczymi piaszczystymi plażami na wybrzeżu, górami poprzecinanymi głębokimi wąwozami z malowniczymi wodospadami w interiorze i pustynne południe zamieszkałe przez grupy etniczne, które do dziś zachowały swoje wspaniałe tradycje.

dowiedz się więcej

Ta wyprawa różni się od benińskich klasyków. Odwiedzimy mniej uczęszczaną północ, gdzie będziemy świadkami autentycznych, nie nastawionych na turystów, tradycyjnych obchodów święta plonów oraz związanych z nim rytuałów i obrzędów plemion zamieszkujących dawne Królestwa Dahomeju. Weźmiemy udział w dożynkach Savalou, imprezie z tańcami i ceremoniami, aby poprosić o prosperującą ziemię i oferowanie dobrych produktów, obejrzymy rytuały i uroczystości, odwiedzimy najbardziej etniczne plemiona w kraju, w tym odległe i praktycznie niezbadane (Fulani Borgu) i wiele więcej. Wyjątkowa trasa, specjalnie zaprojektowana do tej podróży przez specjalistów i miłośników kultury Benińskiej oraz dla ludzi, którzy naprawdę chcą zagłębić się w kulturze Beninu

dowiedz się więcej

Afryka Zachodnia słynie między innymi z tajemniczych obrzędów Voo Doo. Któż z miłośników egzotycznych kultur nie chciałby się znaleźć w Ouidah, mieście, w którym co roku odbywa się festiwal Voo Do, właśnie w tym wyjątkowym dniu? Ta wyprawa spełni to marzenie. I nie tylko, bo w Afryce zawsze można zobaczyć dużo, dużo więcej…

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.