Wyszukiwarka

Adventure Club zrodziło się z pasji.

Z pasji do zwiedzania świata, poznawania nowych ludzi, eksploracji innych kultur, odkrywania ekscytujących miejsc. Z pasji do podróżowania i przygód. Ponieważ już od ponad 15 lat spełniamy własne marzenia podróżując do najdalszych zakątków świata.

Posiadamy solidną wiedzę z branży turystycznej i długoletnią praktykę w realizacji niestandardowych projeków biznesowych, telewizyjnych i reklamowych, zdecydowaliśmy że nadszedł czas by podzielić się naszym zamiłowaniem z innymi.

Proponujemy wyprawy w małych grupach, od 4 do 10 osób. Staramy się zapewnić najwyższy możliwy standard podróżowania, z noclegami w wyszukanych miejscach, aby fascynująca podróż pozostawiła jedynie pozytywne, niezapomniane wspomnienia. Wszystkie programy przygotowywane są specjalnie dla naszej firmy, przez ludzi mieszkających na stałe w danym kraju, z perspektywy mieszkańca, a nie obcokrajowca. Dzięki temu mamy dostęp również do unikalnych miejsc i wydarzeń zastrzeżonych zwykle dla lokalnej ludności, spoza utartych szlaków turystycznych. Nie jesteśmy biurem dla kolekcjonerów pieczątek w paszporcie, chcących odwiedzić 4 kraje w 12 dni. Nasze wyjazdy kierujemy do prawdziwych pasjonatów podróży, chcących zrozumieć i zbliżyć się do ludzi innych kultur i odkryć dziki świat przyrody. Nawet popularne kierunki egzotyczne chcemy przedstawić w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu.

Jednocześnie naszym priorytetem jest uczciwość i partnerskie podejście do klienta. Posiadamy wszystkie certyfikaty, ubezpieczenie i wpis do rejestru organizatorów turystyki (wgląd w dokumentach na stronie). Każde przedsięwzięcie opracowujemy indywidualnie i rzetelnie, z dbałością
o każdy szczegół, zwłaszcza o względy bezpieczeństwa.

Przeloty opieramy tylko na liniach rejsowych, a na miejscu zapewniamy opiekę pilotów – pasjonatów danego zakątku świata, doskonale znających miejscowe języki i obyczaje. kierunki egzotyczne chcemy przedstawić w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu.

Chcemy, żeby Adventure Club nie było jedynie kolejnym biurem podróży, a raczej klubem zrzeszającym ludzi otwartych, ciekawych świata, żądnych nowych wrażeń i przygód. Chcemy, by wyjazd z nami nie był zwykłą objazdową wycieczką z anonimową grupą, tylko ekscytującą, pełną przygód wyprawą ludzi o tym samym światopoglądzie i pasji do życia.

Zapraszamy na Nowy Wymiar Przygody!
Zespół Adventure Club

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.