Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami o wydarzeniach.
Być może podejmiesz szybką decyzję o skorzystaniu z ostatnich wolnych miejsc na najbliższe - w sensie czasowym - wyprawy.
A jeśli musisz jeszcze długo czekać na swój zaplanowany wyjazd, to już teraz zobaczysz tutaj, co właśnie robią z nami inni i być może znajdziesz inspirację do następnych planów.

Aktualności

Zapraszamy na nową, ekscytującą trasę do Indii.

Kwintesencja Indii podczas jednej wyprawy: Delhi – stolica, Varanasi – święte miasto nad rzeką Ganges i prowincja Darjeeling – plantacje najlepszej herbaty na świecie  i tybetańskie klasztory u podnóży Himalajów.

Więcej informacji: https://adventure-club.eu/wyprawa/indie-zaduma-nad-swieta-rzeka-i-herbata-u-podnozy-himalajow/

dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy dla Was kolejną nową wyprawę do Afryki, wyprawę, na którą wielu z Was czeka. Tym razem jest to Afryka Środkowa, a konkretnie Rwanda i Demokratyczna Republika Konga.

Ta wyprawa to spełnienie podróżniczych marzeń wszystkich, którzy kochają kontakt z przyrodą i chcą spotykać z bliska egzotyczne zwierzęta. Tu będą mieli możliwość spotkania z gorylami górskimi, których populacja na całym świecie wynosi już niespełna 900 osobników. Tu zobaczą wyjątkowe okazy bydła, czczonego i szanowanego, gdyż pochodzi od stada króla. Takich spotkań się nie zapomina! A oprócz goryli i krów inyambo, całe mnóstwo innych zwierząt, również endemicznych, żyjących tylko na tych terenach, to lasy deszczowe, trekking wśród koron drzew i na szczyty wulkanów. Wypoczynek na plażach, gdzie panuje atmosfera nadmorskiego kurortu, choć Rwanda nie ma dostępu do morza. Przejażdżki łódką po jeziorze, spotkania z mieszkańcami odwiedzanych krajów, ich kulturą, tradycjami i rzemiosłem. Ta wyprawa na pewno pozostawi w pamięci wiele barwnych wspomnień.

Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/rwanda-kongo/

dowiedz się więcej

Po Togo, Beninie i Senegalu przygotowaliśmy następną trasę w Afryce Zachodniej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Podróżników.

Już w styczniu możecie z nami wyruszyć do Ghany, zobaczyć jej obecną stolicę Akrę i dawną stolicę imperium Ashanti – Kumasi, wędrować w górach wsród dzikiej przyrody i imponujących wodospadów, podziwiać Pak Narodowy Mole, pływać łodzią po malowniczych jeziorach, odwiedzać barwne i gwarne targi, relaksować się na cudownych dzikich plażach. Zajrzymy do plemiennych wiosek, zwiedzimy dawny zamek niewolników w Cape Coast, wybierzemy się na podniebny spacer po największym w Afryce Zachodniej moście linowym ponad koronami drzew w dżungli, w Parku Narodowym Kakum.

Ghana oferuje tak wiele różnych atrakcji, że ta dziewiętnastodniowa wyprawa wyda nam się krótka jak jeden dzień… Tak wiele zobaczymy i tak wiele będziemy jeszcze chcieli zobaczyć.

Więcej informacji: https://adventure-club.eu/wyprawa/ghana-przygoda-w-afryce-zachodniej/

dowiedz się więcej

Zapraszamy na dwie niezwykle egzotyczne wyprawy na całkiem bliską, ale niesamowitą europejską wyspę – Islandię.

Tam wszystko jest niezwykłe… Krajobrazy kształtowane przez żywioły ognia i wody, przyroda, architektura… Tam każdy dzień jest inny – od zielonych wzgórz i pastwisk ze stadami owiec, klifów na których mieszkają maskonury, po posępne pola zastygłej lawy; od kipiących lawą kraterów i gorących gejzerów po zatoki pełne gór lodowych i pływających wśród nich fok; od huczących wodospadów po spokojne turkusowe jeziora.

Zapraszamy na wyprawę dokoła wyspy: https://adventure-club.eu/wyprawa/dookola-islandii/ lub na poznawanie urozmaiconego południa wyspy: https://adventure-club.eu/wyprawa/islandia-poludnie-wyspy/.

dowiedz się więcej

Covid Covidem, a tymczasem otrzymaliśmy na kolejny rok zabezpieczenie w postaci Gwarancji AXA! Jesteśmy stabilni i bezpieczni, nie zawieszamy działalności jak wiele biur! Zapraszamy na nasze wyprawy!

Już za moment pierwsze informacje na temat otwartych krajów i lotów.

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.