Wyszukiwarka

Ameryka Południowa

Argentyna czy Ekwador? A może Brazylia w rytmie natury? Z pewnością potrafimy sprostać wyzwaniu, jakim jest pokazanie piękna tego niezwykłego kontynentu. Wycieczki do Ameryki Południowej organizowane Adventure Club stanowią połączenie odpoczynku na łonie dziewiczej przyrody z walorami odkrywania tradycji i szeroko rozumianej kultury.

Sprzyjający klimat jest wręcz zaproszeniem na niezwykłą przygodę, jaką są nasze wycieczki. Ameryka Południowa jest kontynentem wielu tajemnic i ogromnej różnorodności, w której można się jednak dopatrzyć wspólnych walorów, jakich nie znajdziemy nigdzie indziej.

Kontynent zamieszkuje wiele interesujących i rzadkich gatunków zwierząt, z których wymienić możemy choćby jaguara, lamę, anakondę czy piranię. Często spotykanymi roślinami uprawnymi w Ameryce Południowej są ananasy, kakaowce, ziemniaki oraz tytoń. Rośliny ozdobne przykuwają zaś wzrok swoim bogactwem kolorów.

Ciekawe tradycje, osobliwe zwyczaje, codzienne życie mieszkańców – wszystko to zaobserwują Państwo podczas naszych wycieczek. Ameryka Południowa zachwyci Was również swoim smakiem, gdyż będzie okazja spróbowania tradycyjnych, charakterystycznych dla danego regionu potraw.

Ameryka Południowa

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej

Kostaryka to idealny kraj na aktywny wypoczynek w tropikach. Dzikie plaże nad Pacyfikiem, zachwycająca, bujna roślinność, ciekawa fauna, zapierające dech w piersiach krajobrazy, przyjazny klimat, gościnni mieszkańcy… Czego więcej potrzeba, by przeżyć fantastyczne wakacje pod ciepłym karaibskim słońcem?

dowiedz się więcej

Kolumbia jest nazywana nieodkrytym klejnotem Ameryki Południowej. Od kilku lat kusi różnorodnością i gościnnością mieszkańców. W czasie naszej wyprawy zobaczymy najważniejsze atrakcje Kolumbii ale także spróbujemy odkryć jej mniej znane miejsca. Ponieważ Kolumbia to drugi dom naszych przewodników na pewno pokażemy Ci ją z najlepszej strony. Co czeka Cię w trakcie wyprawy: Spacer kolonialną starówką BogotyWyjazd kolejką na szczyt Monserrate i zapierający dech w piersiach widok na stolicę Kolumbii.Wieczór w barze z muzyką na żywoRefleksja nad potęgą prekolumbijskich kultur w największym na świecie muzeum złotaZachwyt nad obrazami i rzeźbami w światowej klasy Muzeum BoteroPodróż do źródła kawy na plantacji w…

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.