Wyszukiwarka

Ameryka Południowa

Argentyna czy Ekwador? A może Brazylia w rytmie natury? Z pewnością potrafimy sprostać wyzwaniu, jakim jest pokazanie piękna tego niezwykłego kontynentu. Wycieczki do Ameryki Południowej organizowane Adventure Club stanowią połączenie odpoczynku na łonie dziewiczej przyrody z walorami odkrywania tradycji i szeroko rozumianej kultury.

Sprzyjający klimat jest wręcz zaproszeniem na niezwykłą przygodę, jaką są nasze wycieczki. Ameryka Południowa jest kontynentem wielu tajemnic i ogromnej różnorodności, w której można się jednak dopatrzyć wspólnych walorów, jakich nie znajdziemy nigdzie indziej.

Kontynent zamieszkuje wiele interesujących i rzadkich gatunków zwierząt, z których wymienić możemy choćby jaguara, lamę, anakondę czy piranię. Często spotykanymi roślinami uprawnymi w Ameryce Południowej są ananasy, kakaowce, ziemniaki oraz tytoń. Rośliny ozdobne przykuwają zaś wzrok swoim bogactwem kolorów.

Ciekawe tradycje, osobliwe zwyczaje, codzienne życie mieszkańców – wszystko to zaobserwują Państwo podczas naszych wycieczek. Ameryka Południowa zachwyci Was również swoim smakiem, gdyż będzie okazja spróbowania tradycyjnych, charakterystycznych dla danego regionu potraw.

Ameryka Południowa

Zapraszamy do magicznej Amazonii. To wyprawa do egzotycznego świata tropikalnej dżungli, gdzie drogami są rzeki, a najpopularniejszym środkiem transportu jest drewniana łódka, gdzie oszałamia bogactwo roślin i zwierząt, gdzie zdumiewają warunki, w jakich żyją ludzie wtopieni w otaczającą ich przyrodę. My też czasem będziemy spać w domkach na drzewach i w hamakach w dżungli. Fascynująca egzotyka i trzy kraje: Peru, Brazylia i Kolumbia.

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.