Wyszukiwarka

Uwaga, uwaga! Pierwsza zapowiedź Sylwestra 2024/2025!

Sylwester z Tuaregami pod saharyjskim niebem? Tak! Z nami przywitasz Nowy Rok właśnie tam, łącząc północnoafrykańską przygodę w atmosferze wędrówki z karawaną z doskonałą zabawą.

Po pierwszych miejskich dniach w Algierze, Tipazie i Ghardai, gdzie poznamy cuda algierskiej architektury, wmieszamy się w gwarny tłum na kolorowych targach i zasmakujemy algierskiej kuchni, wyruszymy na Saharę, aby tam składać sobie nawzajem i wszystkim wokół noworoczne życzenia.

Pustynne noce spędzimy na biwakach w namiotach pod rozgwieżdżonym niebem, a dni upłyną nam na zwiedzaniu wszystkiego, co przeczy twierdzeniu, że pustynia jest monotonna – zobaczymy bezkresne wydmy, zielone oazy, skaliste wąwozy, łuki skalne groty i ślady ludzkiej obecności w postaci naskalnych rysunków.

Pomyśl już dziś o najbliższym Sylwestrze… I to nie jest nasze ostatnie słowo na ten temat. Wkrótce przedstawimy jeszcze jedną, zupełnie inną sylwestrową propozycję…

A więcej informacji o programie w Algierii tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/algieria-z-tuaregami-pod-saharyjskim-niebem/

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.