Wyszukiwarka

Tajlandia, Laos, Kambodża – łagodny uśmiech Buddy

Rozszerzyliśmy ofertę sylwestrowo-noworoczną o jeszcze jeden wyjazd – i to w dwóch wersjach: 16- i 21-dniowej, do wyboru!

Laos… Kambodża… Te dwie nazwy państw to słowa-wytrychy rozbudzające od wielu dekad wyobraźnię podróżników rozpoczynających swoją przygodę z Azją Południowo- Wschodnią. Tak stanie się i tym razem. Proponujemy podróż przez mniej oczywiste miejsca, które trudno znaleźć w klasycznych ofertach biur podróży. 

Po aklimatyzacji, zwiedzeniu i szalonej zabawie sylwestrowej w Bangkoku, skorzystamy z okazji dopłynięcia rzeką do ukrytych w górach północnego Laosu wiosek mniejszości etnicznych, gdzie weźmiemy udział w animistycznej ceremonii. Poddamy się urokowi dawnej stolicy – Luang Prabang z porannym pochodem mnichów i wieczornym targiem plemiennego rękodzieła. Odzyskamy równowagę obcując z idylliczną przyrodą rozlewiska Mekongu na 4000 wysp, gdzie zażyjemy kąpieli wśród słodkowodnych delfinów. Po przekroczeniu granicy z Kambodżą trawersując senną prowincję powrócimy do współczesności w Siem Reap, czyli miasta u progu kompleksu Angkor – ruin potężnego imperium Khmerów usytuowanego nieopodal największego jeziora Azji Pd-Wsch – Tonle Sap. Po krótkiej ale intensywnej wizycie w Phnom Penh powrót do Polski albo fakultatywny odpoczynek na koralowych plażach rajskich wysp morza Andamańskiego.

Więcej informacji tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/tajlandia-laos-kambodza-lagodny-usmiech-buddy/

Zapraszamy!

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.