Wyszukiwarka

Spitsbergen w pigułce

Nasza wyprawa na Spitsbergen wzbudziła tak wielkie zainteresowanie, że zdecydowaliśmy się przygotować do wyboru nieco inną wersję programu: w sierpniu oferujemy „Spitzbergen w pigułce.” Wyprawa krótsza od tej wiosennej, ale nie mniej atrakcyjna.

Podczas tej sześciodniowej wyprawy wyruszymy w głąb letniej Arktyki, gdzie spotkamy renifery, lisy polarne, nieskończoną liczbę ptaków oraz przy odrobinie szczęścia foki, morsy arktyczne, a nawet niedźwiedzia polarnego. To terytorium pełne ekscytujących wrażeń, a my śladami pierwszych arktycznych odkrywców przemierzymy te surowe ziemie.

Doświadczymy  dnia polarnego, gdy w nocy jest pełne słońce oraz nacieszymy oczy widokami arktycznych fiordów, opuszczonych osad wielorybniczych i górniczych.

Zwiedzimy Longyearbyen – kolebkę cywilizacji w Arktyce, wybierzemy się na treking po okolicy, zobaczymy górnicze miasto Barentsburg oraz opuszczone “miasto duchów” Pyramiden.

Dni będą długie i intensywne, a nasz program ma w sobie wszystko co na Spitsbergenie najlepsze. To wyjątkowa okazja, by poczuć ducha Arktyki i zanurzyć się w jej pięknie i surowości.

Więcej informacji tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/spitsbergen-w-pigulce/

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.