Wyszukiwarka

Papua Zachodnia – trekking w Dolinie Baliem

Ta wyprawa to perełka i wisienka na torcie wśród naszych wypraw antropologiczno-kulturowych. Zapraszamy do jednego z najbardziej niedostępnych miejsc na świecie, dokąd nie dotarły jeszcze żadne zdobycze cywilizacji, które dla nas są codziennością.

Będziemy wędrować przez dżunglę, żywić się tym, co uda się upolować i mieszkać w autentycznych wioskach rdzennych mieszkańców Papui Zachodniej – Korowajów, dla których prawdopodobnie będziemy jeszcze większą atrakcją niż oni dla nas. Przez kilka dni będziemy żyć tak jak oni, uczestniczyć w ich codziennych zajęciach, poznawać zwyczaje, które człowiekowi na co dzień korzystającemu z wszelkich wygód mogą wydawać się szokujące.

To niezwykła wyprawa, oferująca nie tylko solidną porcję adrenaliny, wspaniałe plenery do fotografii, widowiskowe ceremonie i rytuały, zupełnie egzotyczną kulturę, ale również okazję do refleksji o tym, czego zostało już naprawdę niewiele i o tym, jak niewiele potrzeba człowiekowi do życia.

To już w sierpniu! Więcej informacji tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/papua-zachodnia-trekking-w-dolinie-baliem/

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.