Wyszukiwarka

Oman – cuda Orientu

Oman niezwykle ostatnio popularny wśród miłośników beztroskiego, nieco leniwego wypoczynku w wygodnym hotelu z basenami i plażą jest prawdziwą skarbnicą cudów Orientu. Zapraszamy na wyprawę, podczas której oprócz komfortowego relaksu na rajskich plażach czeka na nas mnóstwo przeróżnych aktywności i atrakcji.

Będziemy podziwiać współczesną i dawną islamską architekturę sakralną i wojskową, a także supernowoczesne obiekty kulturalne i komercyjne, wtopimy się w atmosferę orientalnych suków, targów rybnych i szczególnych piątkowych targów, wstaniemy przed świtem, aby podziwiać niezapomniany wschód słońca. Nie zabraknie też górskich wędrówek , snorkowania wśród żółwi, płaszczek i ławic ryb, spotkań z miejscowymi plemionami. Po obejrzeniu zachodu słońca nad wydmami spędzimy noc pod rozgwieżdżonym niebem na pustyni. Dla chętnych będzie również możliwość lotu balonem lub przejażdżki na wielbłądzie albo zwiedzenie wpław malowniczego kanionu z wodospadami. I dla wszystkich aromatyczna arabska kawa, którą będziemy się rozkoszować w przeróżnych pięknych okolicznościach.

Z nami w Omanie na pewno nie będzie zbyt leniwie. Więcej informacji tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/oman-cuda-orientu/

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.