Wyszukiwarka

Nepal – wyprawa na Dach Świata

Najwyższe góry świata rozpalają wyobraźnię i przyciągają niczym magnes… Himalaje… Postawić stopę na himalajskiej ścieżce… Już wkrótce możesz spełnić to marzenie.

Zapraszamy na wyprawę do Nepalu – wyprawę pełną różnorodności, będącą połączeniem wielu atrakcyjnych form spędzania czasu w tym himalajskim kraju. Od krótkiego trekkingu z najpiękniejszymi i najbardziej malowniczymi panoramicznymi widokami na góry w paśmie Annapurny i Dhaulagiri, przez ekscytującą przygodę podczas raftingu na rwących górskich rzekach po spotkania z setkami gatunków zwierząt – ptaków, gadów, ssaków itp. i niemal tak samo dużej liczby gatunków roślin. Podczas wyprawy poznamy codzienne życie w wiejskich rejonach Nepalu, a także pełne zgiełku i pośpiechu miasta jak Katmandu czy Pokhara, odwiedzimy wiele starożytnych świątyń i sanktuariów trzech królestw Nepalu, odbywając mistyczną podróż tam, gdzie przeszłość wciąż żyje w teraźniejszości, gdzie tradycja niestrudzenie przejawia się w kulturze zakorzenionej w dawnej historii i kulturze stworzonej przez królów minionych pokoleń.

Więcej informacji o tej niezwykłej, ogromnie urozmaiconej wyprawie oferującej moc niezapomnianych wrażeń znajdziesz tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/indie-polnocne-z-nepalem/.

Wyprawa potwierdzona! Nie zwlekaj! Pozostało już tylko kilka wolnych miejsc.

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.