Wyszukiwarka

Młodszy brat Wielkiego Kanionu

Być może postanowiłeś, że w 2021 pojedziesz do Azji, ale równocześnie nęcą cię widoki jak z westernów, majestatyczne skały Monument Valley i Wielki Kanion… Możesz mieć to w jednym, jeśli wybierzesz Azję Środkową i Kazachstan.

Azja Środkowa wciąż nie jest aż tak popularnym kierunkiem podróży, jak południowo-wschodnia część tego kontynentu, choć wcale nie ustępuje jej atrakcyjnością.

W Kazachstanie można odnieść wrażenie, że znaleźliśmy się na Dzikim Zachodzie – pomnikowe skały i widoki, co do których dalibyśmy głowę, że pochodzą z Wielkiego Kanionu. Nie bez racji Kanion Czaryński jest nazwywany Młodszym Bratem Wielkiego Kanion…

A to nie wszystko, bo ten duży azjatycki kraj jest bardzo zróżnicowany i zachwyca bogactwem krajobrazów. Spotkamy tu nieprawdopodobnie błękitne górskie jeziora, poszarpane skaliste szczyty, łagodne wydmy, zielone i rude wzgórza, tętniące życiem miasta, zabytki będące świadkami bogatej i długiej historii i świadectwem ciekawej kultury. Będziemy mogli udać się na konną przejażdżkę po bezkresnych stepach, wspiąć się na szczyty z których roztaczają się widoki uchodzące za najpiękniejsze na świecie, zobaczymy inscenizacje przybliżające nam codzienne życie i tradycje mieszkańców tego kraju, zwiedzimy wyjątkowe obiekty sakralne.

Zapraszamy na jedenastodniową wyprawę do najpiękniejszych zakątków Kazachstanu, wyprawę na spotkania z kulturą i przyrodą tego fantastycznego kraju. Oferujemy dwa terminy: czerwiec i wrzesień 2021.

Więcej informacji: https://adventure-club.eu/wyprawa/kazachstan-przyroda-i-kultura/

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.