Wyszukiwarka

AFRYKA CZEKA…

Mamy ostatnie wolne miejsca na dwie wspaniałe wyprawy antropologiczne do Afryki. I są to ostatnie dni na podjęcie decyzji o wyjeździe, bo wyruszamy niebawem… Jeśli na słowo „Afryka” zaczyna Ci szybciej bić serce, nie czekaj – jedź z nami już w styczniu.

Już wkrótce powtórzymy naszą niezwykle interesującą wyprawę do Kamerunu, niesamowitego kraju, w którym są miejsca, gdzie czas zatrzymał się wiele lat tamu. Naprawdę trudno jest już znaleźć na świecie takie miejsca, móc je zobaczyć, być tam mile przyjętym gościem, zamieszkać tam na kilka dni i uczestniczyć w codziennym, jakże egzotycznym dla nas, życiu. Odwiedzimy Pigmejów – „małych ludzi z wielkiego lasu” i inne plemiona – zobaczymy jak bardzo różnorodna etnicznie jest Afryka.

Więcej informacji o wyprawie do Kamerunu tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/kamerun-z-wizyta-u-malych-ludzi-z-wielkiego-lasu/

Drugą ogromnie atrakcyjną opcją na tę zimę jest wyprawa do Mali w wyjątkowym czasie, kiedy w Bamako odbywa się doroczny Festiwal Dogonów – ludu, kojarzonego z tajemną wiedzą i ekscytującą kulturą. Będziemy uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu, a potem wyruszymy w głąb kraju, by spotykać ludzi w ich codziennym życiu i na własne oczy zobaczyć niesamowite budowle symbolizujące pojmowanie świata przez Dogonów oraz inne ciekawe miejsca.

Więcej informacji o wyprawie do Mali tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/mali-festiwal-dogonow/

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.