Wyszukiwarka

Magiczna Kolumbia w nowej odsłonie

Kolumbia, nazywana nieodkrytą perłą Ameryki Południowej, ma wszystko, aby zaspokoić pragnienia niemal każdego podróżnika. Jeździliśmy do tego wspaniałego kraju wiele razy; teraz przygotowaliśmy zupełnie nowy program, który pozwoli na nowo spojrzeć na wszystkie jej skarby nawet tym, którzy już tam byli.

Zapraszamy na spacer po Starówce Bogoty i Santa Marta, na spojrzenie na stolicę z pobliskiego szczytu, na poszukiwania śladów bogatej i skomplikowanej historii, na przejażdżki rowerowe po Cartagenie, do dżungli, gdzie przenocujesz w hamaku, na plantacje kawy, na rajskie plaże i kokosowe drinki, na pustynię w gościnę do żyjących tam plemion, na trekking w Sierra Nevada, na… na tyle wrażeń, że trudno je zliczyć.

Poznaj gościnność Kolumbijczyków, zachwyć się feerią barw i różnorodnością klimatów i doznań.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/magiczna-kolumbia/

Program przygotowali i prowadzą Claudia Cardenas i Dominik Bac – polsko-kolumbijskie małżeństwo. Ona architekt, urodzona w Los Llanos u stóp Andów, zaraża miłością do kultury oraz latynoskiego stylu życia. On kapitan jachtowy, fotograf, przewodnik wypraw. Wspólnie żeglowali dookoła obu Ameryk, dookoła przylądka Horn i przez Przejście Północno-Zachodnie. Wyprawy zostały nagrodzone dwukrotnie prestiżowym Kolosem (2003 i 2007), National Geographic Traveller oraz najwyższymi laurami żeglarskimi I Nagroda Rejs Roku. Od 10 lat prowadzą autorskie wyjazdy do Kolumbii i innych krajów Ameryki Łacińskiej a także odwiedzają tradycyjnie żyjące plemiona Indian. Jako jedni z pierwszych rozpoczęli prowadzenie wyjazdów do Kolumbii chcąc pokazać ten kraj z najlepszej strony.

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.