Wyszukiwarka

Jeszcze jeden okruch Indii – Kerala i Tamilnadu

Indie są krajem, subkontynentem, tak zróżnicowanym po względem kulturowym, geograficznym, gospodarczym, religijnym, itd., odległości pomiędzy różnymi stanami, a nawet miastami w tym samym stanie, są tak duże, że podczas dwutygodniowego pobytu w tym kraju można zaplanować zwiedzenie dwóch, maksymalnie trzech jego stanów.

Właśnie przygotowaliśmy dla Was następną wyprawę do Indii – tym razem program obejmuje Indie Południowe: Keralę i Tamilnadu.

Mieszanka doznań zmysłowych podczas podróży po Indiach przyprawi nas o zawrót głowy – widoki (równie często czarujące, romantyczne, jak i odrażające, żałosne), zapachy (słodkie jak woń jaśminu i lotosu lub odpychające, jak smród krowiego łajna) , smaki – nieprzebrane ich bogactwo, dźwięki…

Podróżowanie po Indiach uczy pokory i cierpliwości. Trzeba być przygotowanym na rozmaite niespodzianki, ale to tylko dodaje pikanterii podróżowaniu. Wszystko da się jakoś pokonać i każdy problem da się rozwiązać, jeśli tylko się tego chce. W nagrodę można dostać coś tak niezwykłego, jak odkryty przez nas niedawno i przypadkowo festiwal świątynny w keralskiej wiosce Pachaloor, który postanowiliśmy włączyć do regularnego programu podróży po Indiach Południowych.

Więcej informacji o dwutygodniowej naszej wyprawie do Indii Południowych tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/indie-poludniowe-kerala-i-tamilandu/

Zapraszamy!

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.