Wyszukiwarka

Wyjazdy firmowe - Incentive

Wyjazdy Incentive to coraz bardziej popularna forma motywowania pracowników, która jest nieodłączną częścią prawidłowego funkcjonowania mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Każdy, kto zarządza zespołem ludzi doskonale zdaje sobie sprawę, iż pracownik wypoczęty to pracownik bardziej wydajny, a wyjazdy firmowe spełniają jednocześnie kilka funkcji.

Ich nadrzędnym zadaniem jest odpowiedź na naturalną potrzebę człowieka, jaką jest regeneracja oraz odpoczynek. Po drugie, wyjazdy Incentive to doskonały sposób na pozyskanie lojalności pracowników. Ograniczy to zjawisko, jakim jest odpływ pracowników, a także pozwoli zwiększyć ich zaangażowanie w codzienną pracę. Niewątpliwie istotną kwestią jest wzrost autorytetu pracodawcy w oczach podwładnych – pracownicy identyfikują się z firmą oraz jej celami.

Wyjazdy firmowe budują pozytywny i przyjazdy wizerunek firmy także poza nią. Zaletą wyjazdów Incentive jest lepsze poznanie pracowników i zacieśnienie więzi, które zaowocują również w czasie pracy. Pracownicy, którzy dobrze się znają, sprawniej komunikują się w sprawach służbowych. Stanowią dla siebie większe wsparcie oraz chętniej udzielają pomocy.

Pracodawcy mogą zaobserwować wzrost zaangażowania pracowników w powierzone obowiązki także ze względu na perspektywę i możliwość kolejnych wyjazdów firmowych – pracownicy tacy pragną się wykazać i udowodnić, iż nagroda w postaci podróży będzie uzasadniona.

W ofercie Adventure Club mogą Państwo znaleźć wyjazdy Incentive dedykowane specjalnym oczekiwaniom i potrzebom. Nasze doświadczenie w tym obszarze jest najlepszą gwarancją osiągnięcia wyżej opisanych celów, a dla pracowników niezapomnianą przygodą. Oferujemy wyjazdy integracyjne w różne, lecz zawsze unikalne i wyjątkowe miejsca, a program wyjazdu dostosowany jest do wieku i zainteresowań uczestników. Dbamy o komfort zakwaterowania i podróży, a także smaczne wyżywienie. Proponujemy najbardziej doświadczonych przewodników dla których przekazywanie wiedzy jest czymś więcej aniżeli zwykła pasja. Aspektem o który dbamy w sposób szczególny jest ponadto bezpieczeństwo.

Celem, jaki obraliśmy sobie organizując wyjazdy firmowe, było stworzenie możliwości wyjazdów o charakterze możliwie spersonalizowanymi niebanalnym, nie przypominającym zwykłych wyjazdów typu Incentive. Są to wyjazdy dla oczekujących więcej i chcących nie tylko miło spędzić czas, ale też zobaczyć to, co w danym miejscu jest naprawdę interesujące i godne zobaczenia.

Możliwości wyjazdów motywacyjnych są na tyle szerokie, iż chętnie przedstawimy je Państwu indywidualnie. Serdecznie zapraszamy.

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.