Wyszukiwarka

Himalajskim szlakiem królestwa Mustangu

Właśnie przygotowaliśmy nowy program dla miłośników górskich wędrówek – trekking po jednym z najpiękniejszych oraz najbardziej magicznych dystryktów Nepalu czyli po królestwie Mustangu.

Po dwóch dniach spędzonych w Kathmandu, gdzie będziemy mieli wiele okazji poznania fascynującej kultury i zabytków Nepalu przeniesiemy się w niezwykły świat ukazujący tę kulturę jakby z innej perspektywy, w której brzmią echa bardzo dawnych wieków i atmosfera wysokich gór. Przez 10 dni będziemy wędrować górskimi ścieżkami, przez mostki wiszące nad przepaściami, dolinami rzek, w których hula wiatr, przez szachownice pól, wysokie przełęcze i szczyty, ciesząc się zachwycającymi widokami na ośnieżone ośmiotysięczniki Dhaulagiri i Annapurna, a także nieco niższe, ale nie mniej piękne i majestatyczne góry. Trekkingi w Mustangu są uważane za jedne z najpiękniejszych na świecie, a ich atmosfera jest jedyna w swoim rodzaju.

Zapraszamy już w październiku! Więcej informacji tutaj: https://adventure-club.eu/wyprawa/na-himalajskich-szlakach-krolestwa-mustangu-nepal/

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.