Wyszukiwarka

W stronę Raju – Polinezja Francuska, Hawaje i inne rajskie wyspy…

W stronę Raju – Polinezja Francuska, Hawaje i inne rajskie wyspy…

1 Warszawa

Spotkanie na lotnisku Okęcie, przelot do Los Angeles. Przesiadka na lot na Tahiti.

2 Tahiti - Raiatea

Wczesnym rankiem przylot na Tahiti i przesiadka na lokalny lot na Raiatea. Przejazd taksówką do mariny i zaokrętowanie na 10-osobowym katamaranie. Zakupy żywności na rejs.
Wieczorem relaks.

3 Raiatea - Uturoa - Tahaa / Motu Mahaea

Wypłyniecie ok godz. 9.00
Trasa: Raiatea - Uturoa - Tahaa / Motu Mahaea (postój nocny na kotwicy). Odległość dzienna 10NM (ok 3h żeglugi). W planie snorkowanie, relaks na prywatnej wyspie, zdjęcia. Wstęp na wyspę ok. 10 USD.

4 Tahaa / Baie Haamene - Bora Bora

Wypłynięcie ok. godz. 8.00
Trasa: Tahaa / Baie Haamene - Bora Bora / Yacht Club (postój nocny na boi). Odległość dzienna 30 NM (ok 7h żeglugi).
Przepłyniemy przez otwarty ocean z wyspy Tahaa na Bora Bora. Dopływamy do Bora Bora. Cumujemy popołudniu pod Yacht Clubem gdzie znajduje się restauracja z pomostem, a pod nim akwarium z kolorowymi rybami.

5 Bora Bora / Yacht Club - Bloody Mary Restaurant - Motu Piti Aau

Wypłynięcie ok. godz. 8.00.
Trasa: Bora Bora / Yacht Club - Bloody Mary Restaurant (cumowanie na boi) - Motu Piti Aau (postój nocny na boi). Odległość dzienna 15 NM (ok 6h żeglugi.
W ciągu dnia dla chętnych po wcześniejszym zaanonsowaniu możliwość odwiedzin Resortu InterContinental lub St Regis. Przemierzamy wyspę dookoła i oglądamy piękne widoki. Na koniec dnia docieramy do zacisznej zatoki z dziką piękną i odludną plażą. Relaks na plaży.

6 Bora Bora / Piti AAu - Tahaa / Motu Maharare - Raiatea / Motu Aito

Wypłynięcie ok. godz. 7.00
Trasa: Bora Bora / Piti AAu - Tahaa / Motu Maharare (coral garden, snorkowanie z prądem) - Raiatea / Motu Aito (postój nocny na boi). Odległość dzienna 44 NM (ok 9h żeglugi).
Z rana wracamy na wyspę Tahaa. Robimy ok 6h przelot przez ocean. Docieramy w okolicę resportu na Tahaa koło którego znajduje się piękna laguna z kolorowymi rybami oraz otwarta dla turystów wyspa z plażą. Możliwość wstępu do Resortu, snorkowanie, zdjęcia na wyspie. Wieczorem docieramy do miejsca postoju na boi. Obok prywatna wyspa z piękną linią brzegową i piaskiem. Możliwość spacerów na plaży i robienia zdjęć.

7 Raiatea / Motu Aito - Huahine - Huahine / Hana Iti Beach - Huahine / Yacht Club

Wypłynięcie ok. godz. 7.00
Trasa: Raiatea / Motu Aito - Huahine - Huahine / Hana Iti Beach (bojka, plaża, kapiel) - Huahine / Yacht Club (postój nocny na boi). Odległosć dzienna 40 NM (ok 8h żeglugi.
Z rana wypływamy i przepływamy przez otwarty ocean na wyspę Huahine. Docieramy do malowniczej zatoczki gdzie cumujemy na boi. Jest tam restauracja i ładna plaża. Relaks. Na koniec dnia docieramy w okolice portu gdzie spędzamy noc. Mamy do dyspozycji ładną plażę, restauracje przy lini brzegowej.

8 Huahine / Yacht Club - Raiatea / Uturoa

Wypłynięcie ok. godz. 8.00
Trasa: Huahine / Yacht Club - Raiatea / Uturoa (marina). Odległość dzienna ok. 30 NM (ok 7h żeglugi).
Wracamy na wyspę Raiatea po mariny. Musimy stawić się do g. 16.00. Uzupełniamy paliwo w jachcie i formalnie zdajemy katamaran.

9 Raiatea - Tahiti - Moorea

Rano ok. godz. 9.00 wyokrętowanie - opuszczamy jacht.
Przejazd taksówkami na lotnisko na Raiatea i lot powrotny z Raiatea do Tahiti (ok 45 min lotu). Przejazd taksówkami do przystani promowej i przeprawa promem z Tahiti na Moorea (ok 45 min).
Przejazd taksówką do miejsca zakwaterowania. Po drodze robimy zakupy spożywcze na 3 dni. Około godz. 14.00 zameldowanie w bungalowach na Moorea .

10 Moorea

Od rana (8.00) zorganizowana wycieczka całodzienna łódką po lagunach. W planie snorkowaie z mantami i rekinami, show z lokalną kulturą i tańcami oraz obiadem (ok 100 dolarów). Po południu powrót do bungalowów. Relaks, czas wolny.

11 Moorea

Zasłużony dzień wolny na relaks.
Możliwe po wcześniejszym zaanonsowaniu aktywności fakultatywne (quady, skutery wodne, nurkowanie)

12 Moorea- Hawaje

Rano relaks. Ok. godz. 15.00 wykwaterowanie i przejazd taksówkami do przystani promowej. Przeprawa promem z Moorea na Tahiti. Przejazd taksówkami z przystani promowej na lotnisko i przelot z Tahiti na Hawaje.

13 Hawaje

Po południu przylot na hawajską wyspę Oahu (Honolulu), przelot na wyspę Hawai (największa wyspa archipelagu).
Wypożyczenie 2 aut i przejazd do willi. Relaks na basenie, impreza.

14 Kawai

Objazd samochodami wyspy Kawai.
Atrakcje: Kona, Hilo, Waimea, Captain Cook, Hawi, Pahala, Wood Alley, Naalehu.
Obiad na trasie zwiedzania.

15 Kawai

Dzien relaksu i atrakcji fakultatywnych (nurkowanie, quady, skutery wodne).

16 Oahu

Rano wykwaterowanie i przejazd autami na lotnisko. Zdanie aut i przelot z Kawai na wyspę Oahu. Wypożycznie aut i przejazd do willi. Zakupy spożywcze na wspólny posiłek w willi.
Relaks na basenie, impreza.

17 Oahu

Objazd autami po wyspie. Atrakcje: Waikiki Beach, Pearl Harbour, Wulkan Diamond Head, Hanuama Bay, Wodospad Waimea, Dolina Świątyń. Obiad w restauracji na trasie.

18 Oahu

Dzien relaksu i atrakcji fakultatywnych (nukowanie, quady, skutery wodne).

19 Honolulu - Los Angeles

Wcześnie rano wykwaterowanie i przejazd na lotnisko, zdanie aut, z Honolulu do Los Angeles. Przesiadka na lot do Europy.

20 Warszawa

Przylot do Warszawy.

Termin/y:

19.01.2024 - 06.02.2024  Brak wolnych miejsc! 

19.10.2024 - 05.11.2024

Cena:

19 200 PLN


Cena obejmuje:
 • katamaran z kapitanem,
 • bungalowy na Moorea – Polinezja Francuska
 • hotel na Kawai Hawaje
 • hotel na Oahu Hawaje
 • bus z paliwem na Oahu (Hawaje)
 • bus z paliwem na Kawai (Hawaje)
 • wycieczkę całodniową na Moorea
 • prom Tahiti – Moorea – Tahiti
 • przejazdy taksówkami i inną komunikacją
 • opiekę przewodnika Adventure Club podczas całej wyprawy
Cena nie obejmuje:
 • przelotów na trasach: Warszawa – Los Angeles; Los Angeles Tahiti;  Tahiti – Raiatea;  Raiatea – Tahiti;  Tahiti – Honolulu;  Honolulu  – Kawai; Kawai – Honolulu; Honolulu – Los Angeles; Los Angeles – Warszawa (całość około: 13.000 PLN – ceny biletów lotniczych mogą ulec zmianie),
 • ubezpieczenia
 • wydatków własnych
 • ok. 300 USD/os  – składka zbierana na miejscu (na paliwo do jachtu, mariny, żywność podczas rejsu i pobytu na Moorea i na Hawajach. Posiłki przygotowujemy sami, a na wyspach możliwość jedzenia w restauracjach.)
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.