Wyszukiwarka

Zanzibar – Perły Królowej Saby

Zapraszamy na nową „babską” wyprawę na Zanzibar. Przygotowaliśmy nowy, udoskonalony program. Jeszcze więcej przygody, jeszcze więcej zabawy, jeszcze więcej wrażeń!

Grupę poprowadzi: Asia Pyrek „Mariposa” – podróżniczka i fotografka, oraz trenerka rozwoju osobistego i autorka muzyki. W swych licznych podróżach Asia odkryła, że na całym świecie ludzie są „tacy sami” – pragną szczęścia, wolności i miłości. Od ponad 20 lat Asia wspiera innych na ich drodze do szczęścia – robiąc warsztaty, pisząc https://asiapyrek.pl/#bio, śpiewając piosenki (nagrany na Kubie album Mariposa „Efekt Motyla”).

A sam Zanzibar… Magiczne miejsce… „Obiecaj, że tu wrócisz” – miało poprosić morze Królową Saby, kiedy ta odbywała po nim rejs. Jako gwarancję dotrzymania obietnicy piękna Królowa upuściła do wody swój drogocenny naszyjnik z pereł. „To nie wystarczy” – odpowiedziało morze. Królowa wrzuciła więc do niego skrzynię pełną skarbów, która uderzając o dno otworzyła się. Z tych właśnie klejnotów uformowały się rajskie wyspy Archipelagu Zanzibar.

Zapraszamy już w styczniu!

Więcej informacji: https://adventure-club.eu/wyprawa/perly-krolowej-saby-tanzania-zanzibar/

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.