Wyszukiwarka

Australia

Choć Australia i Oceania jest najmniejszym kontynentem świata to ogrom możliwości płynących z pobytu w tym fantastycznym miejscu, może nas przyprawić o zawrót głowy. To nie tylko kangury, Aborygeni i wieczne słońce – zachęcamy do odkrycia tego magicznego miejsca z Adventure Club.

Ten odległy kontynent, dla nas Europejczyków wciąż jest szczytem egzotyki. Ciężko się dziwić, Australia i Oceania zadowolą każdego podróżnika.

Nowoczesne miasta multikultorowej Australii w konfrontacji z dziką przyrodą Papui i Nowej Gwinei czy Fidżi to niezapomniane doświadczenie.

Tropikalne lasy, egzotyczne zwierzęta, miejscowa ludność to dzikość w czystej postaci, zderzenie z tym wciąż nie do końca odkrytym światem na długo zapadnie w pamięć.

Dla fanów nurkowania Wielka Rafa Koralowa u wybrzeży Australii to szczyt marzeń. Adventure Club daje Państwu niepowtarzalną szansę na naukę nurkowania wraz z możliwością monitorowania stanu koralowców, przyczyniając się do ochrony tego niezwykłego miejsca.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne wycieczki, które pozwolą odkryć Państwu ten odległy i magiczny zakątek świata, gdzie przez cały rok świeci słońce.

Australia

dowiedz się więcej

Jeśli nie byliście jeszcze na najmniejszym kontynencie to pora się wybrać i zacząć z grubej rury! A jeżeli już byliście w Australii to zapewne widzieliście Operę w Sydney, piaski Gold Coast, Góry Błękitne, może i Melbourne oraz zaklejone backpackersami Cairns wraz z, skąd inąd, cudną Rafą. Może widzieliście kangury, emu i koale w zoo? Fajnie. Ale to tylko mały, zurbanizowany, multikulturowy, kosmopolityczny i nie bardzo australijski kawałek Australii. Upstrzony tysiącami turystów i tabunami Chińczyków (żeby nie było, nie mamy nic przeciw Chińczykom, ale tam gdzie oni to świadectwo masówki). Prawdziwa Australia zaczyna się tam gdzie kończą się miasta i wschodnie…

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.