Wyszukiwarka

Australia

Choć Australia i Oceania jest najmniejszym kontynentem świata to ogrom możliwości płynących z pobytu w tym fantastycznym miejscu, może nas przyprawić o zawrót głowy. To nie tylko kangury, Aborygeni i wieczne słońce – zachęcamy do odkrycia tego magicznego miejsca z Adventure Club.

Ten odległy kontynent, dla nas Europejczyków wciąż jest szczytem egzotyki. Ciężko się dziwić, Australia i Oceania zadowolą każdego podróżnika.

Nowoczesne miasta multikultorowej Australii w konfrontacji z dziką przyrodą Papui i Nowej Gwinei czy Fidżi to niezapomniane doświadczenie.

Tropikalne lasy, egzotyczne zwierzęta, miejscowa ludność to dzikość w czystej postaci, zderzenie z tym wciąż nie do końca odkrytym światem na długo zapadnie w pamięć.

Dla fanów nurkowania Wielka Rafa Koralowa u wybrzeży Australii to szczyt marzeń. Adventure Club daje Państwu niepowtarzalną szansę na naukę nurkowania wraz z możliwością monitorowania stanu koralowców, przyczyniając się do ochrony tego niezwykłego miejsca.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne wycieczki, które pozwolą odkryć Państwu ten odległy i magiczny zakątek świata, gdzie przez cały rok świeci słońce.

Australia

Jeśli nie byliście jeszcze na najmniejszym kontynencie to pora się wybrać i zacząć z grubej rury! A jeżeli już byliście w Australii to zapewne widzieliście Operę w Sydney, piaski Gold Coast, Góry Błękitne, może i Melbourne oraz zaklejone backpackersami Cairns wraz z, skąd inąd, cudną Rafą. Może widzieliście kangury, emu i koale w zoo? Fajnie. Ale to tylko mały, zurbanizowany, multikulturowy, kosmopolityczny i nie bardzo australijski kawałek Australii. Upstrzony tysiącami turystów i tabunami Chińczyków (żeby nie było, nie mamy nic przeciw Chińczykom, ale tam gdzie oni to świadectwo masówki). Prawdziwa Australia zaczyna się tam gdzie kończą się miasta i wschodnie…

dowiedz się więcej

AUSTRALIA się otwiera postcovidowo. Nareszcie! Mamy zatem dla Was nasza pierwszą wyprawę po wielkim australijskim lockdownie. Nie jest tanio, wiemy, lecz świat już nigdy nie będzie tak tani jak przed 2020 rokiem. Ponadto wyruszamy na wyprawę kameralną 6-10 osób. Nie lubimy jeździć jak inne biura w grupie 30-40 osób, bo nie daje to szans zobaczyć i poczuć tej ziemi. W małej grupie mamy czas na wszystko bez pośpiechu, zjeżdżamy do miejsc i przez miejsca do których żaden autokar nie wjedzie. Będzie pięknie i unikalnie, będzie wygodnie po asfaltowych drogach, ale też będzie nieco wymagającego off-roadu. Lokalne hotele o fajnej atmosferze, ale też w doskonałych lokalizacjach. Będzie czas na pomoczenie się w basenie czy ochlapanie…

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.