Wyszukiwarka

Ameryka Północna

Kultura Ameryki Północnej jest bardziej lub mniej znana każdemu z nas.
Chcąc łamać stereotypy, Adventure Club przygotował dla Państwa niezwykłe programy wycieczek, które całkowicie zmienią pogląd na ten – wydawać się mogło – dobrze znany kontynent.
Ameryka Północna to przede wszystkim Stany Zjednoczone, kultowe miejsca z filmów, niezwykła kultura i tętniące życiem wielkie miasta.
W naszej ofercie znajdują się wycieczki, które pozwolą zobaczyć wszystko to, co Stany mają najlepszego: Kalifornię, Nowy Jork, Las Vegas i wiele innych równie interesujących zakątków.
Czas najwyższy spełnić swój American Dream.
Amerykański kontynent ma znacznie więcej do zaproponowania niż tylko najpopularniejsze wśród turystów miejsca w Stanach Zjednoczonych.
Z nami zobaczą Państwo niezwykłe Parki Narodowe Alaski i Kanady, odkryją rajskie wyspy Hawajów, pospacerują po magicznej Hawanie lub cofną się w czasie, zwiedzając monumentalne budowle wzniesione Majów.
Każdy pasjonat podróży znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Gwarantujemy moc doznań i niezapomnianą podróż.

Ameryka Północna

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej

Niezwykła wyprawa w poszukiwania innych Stanów, osadzonych w kulturze i muzyce. Szlak po jazzowych, bluesowych, country’owych i rockowych klimatach. Nie zabraknie spotkań z naturą, ale i wielkomiejskością. Wyprawa dla tych, których zauroczyła Ameryka i ciągle są jej głodni oraz dla tych, którzy nigdy nie tknęli tej krainy, ale muzyka i kultura zawsze ich inspirowała. Będzie czas na odpoczynek na plażach i na spacery wśród drapaczy chmur. Impreza nie jest napięta, mamy sporo czasu na poczucie atmosfery, a nie na gonitwę od punktu do punktu. Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie tanio, ale mamy Wam do pokazania bardzo wiele, co i…

dowiedz się więcej

Wycieczka do Zachodnich Stanów USA to wyprawa dla tych którym piękno przyrody jest szczególnie bliskie. Czekające nas tam widoki nie mają sobie równych nigdzie na ziemi. Aparaty fotograficzne rozgrzeją się nam do czerwoności. Jest to jednakże wycieczka wymagająca. Odległości w Stanach Zjednoczonych bywają ogromne, a co za tym idzie, nasze przejazdy będą często długie. Może niekoniecznie męczące, bo przewidujemy postoje , aby też coś pooglądać, posilić się i wyprostować kości. Jest to nas program autorski, nie znajdziecie na rynku podobnej oferty. Na naszej trasie znajdą się unikalne miejsca, często omijane przez inne biura podróży. Hitem będzie park Yellowstone, rzadko znajdujący…

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.