Wyszukiwarka

Ameryka Północna

Kultura Ameryki Północnej jest bardziej lub mniej znana każdemu z nas.
Chcąc łamać stereotypy, Adventure Club przygotował dla Państwa niezwykłe programy wycieczek, które całkowicie zmienią pogląd na ten – wydawać się mogło – dobrze znany kontynent.
Ameryka Północna to przede wszystkim Stany Zjednoczone, kultowe miejsca z filmów, niezwykła kultura i tętniące życiem wielkie miasta.
W naszej ofercie znajdują się wycieczki, które pozwolą zobaczyć wszystko to, co Stany mają najlepszego: Kalifornię, Nowy Jork, Las Vegas i wiele innych równie interesujących zakątków.
Czas najwyższy spełnić swój American Dream.
Amerykański kontynent ma znacznie więcej do zaproponowania niż tylko najpopularniejsze wśród turystów miejsca w Stanach Zjednoczonych.
Z nami zobaczą Państwo niezwykłe Parki Narodowe Alaski i Kanady, odkryją rajskie wyspy Hawajów, pospacerują po magicznej Hawanie lub cofną się w czasie, zwiedzając monumentalne budowle wzniesione Majów.
Każdy pasjonat podróży znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Gwarantujemy moc doznań i niezapomnianą podróż.

Ameryka Północna

Zapraszamy na wyprawę do północnego Meksyku, autentycznego, nieokiełznanego, poza zatłoczonymi turystycznymi trasami. Zobaczymy fascynujące miejsca, poznamy autentyczne smaki Meksyku, zachwycimy się pięknymi widokami, poczujemy atmosferę dawnych czasów spacerując uliczkami zabytkowych miast i odwiedzajac miejsca związane z barwną historią tego fascynującego kraju, między innymi dom, w którym mieszkała Frida Kahlo oraz miasto El Fuerte, w którym – jak głosi legenda – urodził się słynny El Zorro. Pojedziemy słynnym pociągiem El Chepe, zażyjemy kąpieli w gorących źródłach w niesamowitej scenerii… Każdy dzień będzie obfitował w różnorodne atrakcje. A po tym wszystkim oferujemy opcję przedłużenia wyprawy o tydzień wypoczynku na Jukatanie.

dowiedz się więcej

Panama to kraina wiecznego lata, zielonych lasów tropikalnych, wysepek porośniętych kokosowymi palmami i setek plaż na brzegach dwóch oceanów. Jest to miejsce gdzie cywilizacja, natura i świat rdzennych mieszkańców są odległe o kilka kroków. Poznamy zaskakującą historię Panamy – kluczowego miejsca dla podbojów Ameryk i biznesu od 500 lat i dotkniemy jednego z największych cudów inżynierii – Kanału Panamskiego. Panama to też raj dla miłośników przyrody: wulkany, wodospady i obszary chronione, gdzie można spotkać endemiczne gatunki. Nasza wyprawa to autorski program naszych przewodników którzy odwiedzają ten niezwykły kraj od 20 lat. W czasie wyprawy będziemy mieli okazję zajrzeć do Świata…

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.