Wyszukiwarka

Ameryka Północna

Kultura Ameryki Północnej jest bardziej lub mniej znana każdemu z nas.
Chcąc łamać stereotypy, Adventure Club przygotował dla Państwa niezwykłe programy wycieczek, które całkowicie zmienią pogląd na ten – wydawać się mogło – dobrze znany kontynent.
Ameryka Północna to przede wszystkim Stany Zjednoczone, kultowe miejsca z filmów, niezwykła kultura i tętniące życiem wielkie miasta.
W naszej ofercie znajdują się wycieczki, które pozwolą zobaczyć wszystko to, co Stany mają najlepszego: Kalifornię, Nowy Jork, Las Vegas i wiele innych równie interesujących zakątków.
Czas najwyższy spełnić swój American Dream.
Amerykański kontynent ma znacznie więcej do zaproponowania niż tylko najpopularniejsze wśród turystów miejsca w Stanach Zjednoczonych.
Z nami zobaczą Państwo niezwykłe Parki Narodowe Alaski i Kanady, odkryją rajskie wyspy Hawajów, pospacerują po magicznej Hawanie lub cofną się w czasie, zwiedzając monumentalne budowle wzniesione Majów.
Każdy pasjonat podróży znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Gwarantujemy moc doznań i niezapomnianą podróż.

Ameryka Północna

Panama to kraina wiecznego lata, zielonych lasów tropikalnych, wysepek porośniętych kokosowymi palmami i setek plaż na brzegach dwóch oceanów. Jest to miejsce gdzie cywilizacja, natura i świat rdzennych mieszkańców są odległe o kilka kroków. Poznamy zaskakującą historię Panamy – kluczowego miejsca dla podbojów Ameryk i biznesu od 500 lat i dotkniemy jednego z największych cudów inżynierii – Kanału Panamskiego. Panama to też raj dla miłośników przyrody: wulkany, wodospady i obszary chronione, gdzie można spotkać endemiczne gatunki. Nasza wyprawa to autorski program naszych przewodników którzy odwiedzają ten niezwykły kraj od 20 lat. W czasie wyprawy będziemy mieli okazję zajrzeć do Świata…

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej

Wycieczka do Kalifornii USA to wyprawa dla tych którym piękno przyrody jest szczególnie bliskie, ale też blichtr miast i kultury również jest ważny w podróży poznawczej. Czekające nas tam widoki nie mają sobie równych nigdzie na ziemi. Jest to, jednakże, wycieczka wymagająca. Odległości w Stanach Zjednoczonych bywają ogromne, a co za tym idzie, nasze przejazdy będą często długie. Może niekoniecznie męczące, bo przewidujemy postoje, aby też coś pooglądać, posilić się i wyprostować kości.   Odwiedzamy miejsca oczywiste, ale lubimy zbaczać z ubitych turystycznie szlaków, dobieramy ciekawe, butikowe i nietuzinkowe hotele w perfekcyjnych lokalizacjach, nasze zwiedzanie zwykle w trakcie rozrasta się o miejsca nie opisane…

dowiedz się więcej

Wycieczka do Nevady, Idaho, Montany, Wyoming, Utah i Arizony to wyprawa dla tych którym piękno przyrody jest szczególnie bliskie. Czekające nas tam widoki nie mają sobie równych nigdzie na ziemi. Aparaty fotograficzne rozgrzeją się nam do czerwoności. Jest to, jednakże, wycieczka bardzo wymagająca. Odległości w Stanach Zjednoczonych bywają ogromne, a co za tym idzie, nasze przejazdy będą często długie. Może niekoniecznie męczące, bo przewidujemy postoje, aby też coś pooglądać, posilić się i wyprostować kości. Na tej trasie będzie kilka naprawdę długich przejazdów, ale komponujemy to w taki sposób, aby ogromne wrażenia tłumiły zmęczenie podróżą w kilka chwil. Odwiedzamy miejsca oczywiste, ale lubimy zbaczać…

dowiedz się więcej

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.