Wyszukiwarka

Baobabki na Zanzibarze

Tym razem zapraszamy Panie na wyjazd kulturowo-przyjemnościowy z elementami wysokich wibracji dla ciała i serca oraz inspiracji dla umysłu. Oferta dla kobiet gotowych na ciekawy urlop w zachwycie nad pięknem przyrody i wyspy. Kobiet Światłoczułych chętnych na fuzję smaków Zanzibaru i twórczą podróż w głąb siebie na autorskich spotkaniach z Joanną.  

Baobabki to super Babki, które łączą przyjemność wypoczynku z radością odkrywania i lekkością samopoznania. W programie czekają nas 2 godzinne dzienne praktyki z elementami jogi, praktyk uważności – Midnfulness, specjalnych oddechów, dźwięku, intuicyjnego tańca pod gwiazdami, gry na bębnach dla oceanu i spotkań tematycznych w kręgu. Nie trzeba umieć grać, tańczyć i śpiewać by się dobrze bawić 🙂

Stworzymy przestrzeń wolności, radości i pełnego przejawiania swojej kreatywności. To wszystko na spotkaniach z Joanną, które będą odbywać się na plaży, w basenie lub w oceanie, w czasie wolnym od zwiedzania. Wzmocnisz i pogłębisz kontakt z przyrodą i własną kobiecą esencją odzyskując wewnętrzne wiedzenie, twoją intuicyjną osobistą mądrością.  Baobabki to twórcze Babki. Będziemy ożywiać ciało śmiechem i karmić duszę niezwykłymi opowieściami wyspy i własnymi. Towarzyszyć nam będzie Moc Żywiołów i cykle Księżyca. Uwolnisz ze swojego życia to co stare i zbędne. Pogawędzimy o tym jak podążać za marzeniami, o odwadze i lęku, o ruszeniu do przodu w życiu, o kreatywności, o wyborach, o miłości, o mocy Żywiołów i codziennych praktykach kobiecego piękna.  

Program poprowadzi Joanna Wieczorek – autorka, podróżniczka, joginka czyli kobieta Światłoczuła. Certyfikowana Coach i instruktorka jogi kundalini z ponad 20-letnim doświadczeniem i wielu praktyk rozwoju osobistego. Ostatnie parę lat mieszkała w Afryce, a wcześniej w Warszawie i Azji. Jej niezwykłą historię osobistej przemiany (od korporacji przez meandry duchowości do autokreacji) znajdziecie w Mediach i autorskiej książce ‘ Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta” (Wyd. Edipresse 2016) oraz w książce Magdy Żelazowskiej ‘Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata” (wyd. National Geographic, 2018).

Więcej informacji: https://adventure-club.eu/wyprawa/tanznia-baobabki-na-zanzibarze/

Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.