Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami o wydarzeniach.
Być może podejmiesz szybką decyzję o skorzystaniu z ostatnich wolnych miejsc na najbliższe - w sensie czasowym - wyprawy.
A jeśli musisz jeszcze długo czekać na swój zaplanowany wyjazd, to już teraz zobaczysz tutaj, co właśnie robią z nami inni i być może znajdziesz inspirację do następnych planów.

Aktualności

W naszej ofercie mamy nowy kierunek: Maroko. Kraj wspaniałych krajobrazów, urokliwych miejskich zaułków, przepięknych budowli, pokrytych mozaikami, kraj gór, piasków Sahary i zieleni oaz, a przede wszystkim kraj żywych, nasyconych kolorów, tak uwielbianych przez fotografów…

Zapraszamy już w maju!

W programie urozmaicona, pełna atrakcji trasa: Marrakesz – Essaouira – Casablanca – Rabat – Meknes – Voloubilis – Fez – Erfoud – Sahara – N’Kob – Amzrou – Zagora – Agdz – Ouarzazate – Dolina Dades (El-Kelaa M’Gouna) – oaza – wąwóz Todra – Atlas Średni – Ait Ben Hadou – Tizi-n-Tichka.

Więcej informacji: http://adventure-club.eu/wyprawa/maroko/

dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy nową, jeszcze bogatszą w atrakcje, trasę do jednego z najpiękniejszych krajów Afryki – Namibii.

Objedziemy niemal całą Namibię: od południa, gdzie przy granicy z RPA wydobywane są diamenty, aż po północną granicę z Angolą, przy której leżą niezwykle malownicze wodospady Epupa. Będziemy nocować bardzo blisko afrykańskiej natury, w urokliwych miejscach na kempingach, z których wieczorem i o świcie można zobaczyć schodzące się do wodopojów zwierzęta. W większości miejsc będziemy spać w namiotach na dachach samochodów.

W programie wędrówki po ikonicznych czerwonych wydmach, wymarłe miasto Kolmanskop na terenie kopalni diamentów, wybrzeże szkieletowe z wrakami statków, przepiękne wodospady Epupa, słynny Park Narodowy Etosha z ogromnym bogactwem dzikich zwierząt i wiele innych atrakcji.

Szczegółowy program i informacje o wyprawie: http://adventure-club.eu/wyprawa/namibia-po-drogach-i-bezdrozach-miss-afryki/

Terminy: 10-26 lipca 2020 i 9-25 września 2020.

Zapraszamy!

dowiedz się więcej

Marzysz o podróży na Antypody do niesamowitej krainy Władcy Pierścieni? Zwolniły się dwa miejsca na wyprawę do Nowej Zelandii. Wyruszamy już 30 listopada!

W programie zwiedzanie Wyspy Północnej i Południowej, trekkingi, zapierające dech w piersiach widoki, spotkania z egzotyczną kulturą i historią. 

Czy to jest właśnie to, o czym marzysz? Nie czekaj! Być może te dwa miejsca zwolniły się właśnie dla Ciebie…

Szczegółowy program i informacje o wyprawie: http://adventure-club.eu/wyprawa/nowa-zelandia/

Termin: 30 listopada – 17 grudnia 2019 r.

dowiedz się więcej

Już za niecały miesiąc wyruszamy do Boliwii. Ta niezwykle barwna i urozmaicona wyprawa to fantastyczna alternatywa do długich jesiennych wieczorów. W programie stolica La Paz, cudowne krajobrazy: wulkany, solna pustynia, laguny o niesamowitym zabarwieniu, gorące źródła i pampa, w której żyją najprzeróżniejsze zwierzęta, miedzy innymi kapibary, endemiczne różowe flamingi i słodkowodne delfiny.

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Więcej informacji: http://adventure-club.eu/wyprawa/boliwia/

dowiedz się więcej

Dni coraz krótsze, jesień zbliża się wielkimi krokami, najpierw ta ciepła, złota, a potem… A potem, zanim przyjdzie zima, warto pomyśleć o tym, że… może by pojechać na spotkanie wiosny na Antypodach… Jeszcze przed końcem tego roku, w pierwszej połowie grudnia, zapraszamy na fantastyczną wyprawę do Nowej Zelandii. W programie zwiedzanie obu wysp, niesamowita przyroda, trekkingi i podziwianie zapierających dech w piersiach krajobrazów, spotkania z egzotyczną kulturą i historią.

Są jeszcze wolne miejsca.

Szczegółowy program i informacje o wyprawie: http://adventure-club.eu/wyprawa/nowa-zelandia/

Termin: 30 listopada – 17 grudnia 2019 r.

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.