Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami o wydarzeniach.
Być może podejmiesz szybką decyzję o skorzystaniu z ostatnich wolnych miejsc na najbliższe - w sensie czasowym - wyprawy.
A jeśli musisz jeszcze długo czekać na swój zaplanowany wyjazd, to już teraz zobaczysz tutaj, co właśnie robią z nami inni i być może znajdziesz inspirację do następnych planów.

Aktualności

Jedziemy pomagać w ratowaniu koali.

W dobie płonących lasów w Australii, można siedzieć w domu i wymarzona podróż do Australii odłożyć w czasie. Ale można też pojechać i wesprzeć społeczeństwo australijskie swoja obecnością, zobaczyć na własne oczy, że obraz pożarów, choć przecież obecnych, niszczących i na ogromna skalę, jednak nie obejmuje całego kontynentu. Są miejsca, które nie zmieniły się, są też takie, w wyniku medialnego przedstawiania problemu jako katastrofy, w których Australijczycy będą musieli zmierzyć się z brakiem ruchu turystycznego. Chcemy Wam pokazać Australię piękną, ale też potrzebującą Waszej obecności, Australię bezpieczną i wyczekującą wygaśnięcia ostatnich ognisk w lasach. Odwiedzimy też w miarę możliwości centrum, lub nawet centra opieki nad dzikimi zwierzętami. Na własne oczy zobaczymy z czym mierzą się Australijczycy oraz lokalna fauna i flora. W miarę możliwości wesprzemy te miejsca finansowo, ale też damy właściwy obraz tego co dotknęło i dotyka Australię i jej mieszkańców. Nasza trasa jest dostosowana do warunków obecnie panujących na kontynencie, ominiemy miejsca niebezpieczne lub te, które odcięte są od turystyki całkiem. Jedźcie z nami, teraz nie tylko warto, ale wypada pojechać do Australii.

Szczegółowe informacje na temat wyprawy: http://adventure-club.eu/wyprawa/australia-explorer-2020/

dowiedz się więcej

Afryka… W 2019 roku poszerzyliśmy swoją ofertę wypraw na ten wspaniały kontynent i przygotowaliśmy dla Was nowe kierunki, a teraz wracamy tam, gdzie ostatnio nie byliśmy.

W marcu zapraszamy do Algierii, ojczyzny Tuaregów, a w kwietniu do niezwykłej krainy Czarnych Faraonów – Sudanu.

Czekają nas niesamowite krajobrazy, spotkania z mieszkańcami i ich fascynującą historią i kulturą, ciekawa architektura i niezapomniana atmosfera podróży po afrykańskich bezdrożach, noclegów w namiotach pod niebem rozświetlonym miliardami gwiazd i w lokalnych domach, wieczory przy ognisku wśród zachwycającej przyrody…

W oczekiwaniu na wiosnę warto zrobić sobie dwutygodniową przerwę i przeżyć przygodę, której się nie zapomina!

dowiedz się więcej

Święta… Być może spędzicie je na gorącej rajskiej plaży albo w zasypanych śniegiem górach, może w rozświetlonym girlandami mieście, może gdzieś w cichym zakątku świata przy ognisku lub kominku, a może w domu…

Gdziekolwiek będziecie, życzymy Wam, aby były takie, jak chcecie, z tymi, których kochacie, w miejscach bliskich Waszym sercom. Radosnych Świąt!

A w Nowym Roku, oprócz zdrowia i pomyślności, ekscytujących planów podróżniczych i ich spełnienia! Szczęśliwego Nowego Roku!

dowiedz się więcej

W naszej ofercie mamy nowy kierunek: Maroko. Kraj wspaniałych krajobrazów, urokliwych miejskich zaułków, przepięknych budowli, pokrytych mozaikami, kraj gór, piasków Sahary i zieleni oaz, a przede wszystkim kraj żywych, nasyconych kolorów, tak uwielbianych przez fotografów…

Zapraszamy już w maju!

W programie urozmaicona, pełna atrakcji trasa: Marrakesz – Essaouira – Casablanca – Rabat – Meknes – Voloubilis – Fez – Erfoud – Sahara – N’Kob – Amzrou – Zagora – Agdz – Ouarzazate – Dolina Dades (El-Kelaa M’Gouna) – oaza – wąwóz Todra – Atlas Średni – Ait Ben Hadou – Tizi-n-Tichka.

Więcej informacji: http://adventure-club.eu/wyprawa/maroko/

dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy nową, jeszcze bogatszą w atrakcje, trasę do jednego z najpiękniejszych krajów Afryki – Namibii.

Objedziemy niemal całą Namibię: od południa, gdzie przy granicy z RPA wydobywane są diamenty, aż po północną granicę z Angolą, przy której leżą niezwykle malownicze wodospady Epupa. Będziemy nocować bardzo blisko afrykańskiej natury, w urokliwych miejscach na kempingach, z których wieczorem i o świcie można zobaczyć schodzące się do wodopojów zwierzęta. W większości miejsc będziemy spać w namiotach na dachach samochodów.

W programie wędrówki po ikonicznych czerwonych wydmach, wymarłe miasto Kolmanskop na terenie kopalni diamentów, wybrzeże szkieletowe z wrakami statków, przepiękne wodospady Epupa, słynny Park Narodowy Etosha z ogromnym bogactwem dzikich zwierząt i wiele innych atrakcji.

Szczegółowy program i informacje o wyprawie: http://adventure-club.eu/wyprawa/namibia-po-drogach-i-bezdrozach-miss-afryki/

Terminy: 10-26 lipca 2020 i 9-25 września 2020.

Zapraszamy!

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.