Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami o wydarzeniach.
Być może podejmiesz szybką decyzję o skorzystaniu z ostatnich wolnych miejsc na najbliższe - w sensie czasowym - wyprawy.
A jeśli musisz jeszcze długo czekać na swój zaplanowany wyjazd, to już teraz zobaczysz tutaj, co właśnie robią z nami inni i być może znajdziesz inspirację do następnych planów.

Aktualności

Obserwujemy na bieżąco rozwój wydarzeń i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam bezpieczne i pełne pozytywnych wrażeń podróżowanie, dostosowując terminy oferowanych wypraw do aktualnej sytuacji.

Zmieniliśmy terminy wyjazdów do Maroka i na Kubę.

W tym roku do Maroka pojedziemy na przełomie września i października (23.09 – 04.10.2020), a termin majowy oferujemy w roku 2021. Więcej informacji: http://adventure-club.eu/wyprawa/maroko/

Na Kubę w roku 2020 zamiast w lipcu, pojedziemy w październiku (07.10-22.10.2020). Więcej informacji: http://adventure-club.eu/wyprawa/kuba-toda-la-cuba/

dowiedz się więcej

Tam jeszcze z Wami nie jeździliśmy… Ale od pewnego czasu intensywnie pracowaliśmy nad tym, aby w najdrobniejszych detalach dopracować nową trasę najpiękniejszą i najwyżej położoną drogą na świecie – Karakorum Highway. Zapraszamy na wyprawę do Pakistanu, kraju rzadko jeszcze odwiedzanego przez turystów, a oferującego wrażenia, których się nie zapomina.

Zobaczyć z bliska siedmio- i ośmiotysięczniki, pójść na trekking do bazy ośmiotysięcznika, podziwiać odbicia górskich szczytów w krystalicznie czystych wodach górskich jezior – to chyba marzenie każdego miłośnika wysokich gór.

Marzenie, które warto spełnić!

W Karakorum planujemy wyruszyć już we wrześniu, wierzymy, że będzie to możliwe. Przewidujemy również drugi termin – latem 2021 roku.

Więcej szczegółów znajdziesz tu: http://adventure-club.eu/wyprawa/pakistan-4×4-wsrod-siedmiotysiecznikow/

dowiedz się więcej

Również, a może właśnie szczególnie, w niepewnych czasach można, a nawet trzeba mieć marzenia, aby stały się planami, które zostaną zrealizowane.

Marzysz o Afryce? O niesamowitych, egzotycznych krajobrazach, o podziwianiu wspaniałej przyrody, wypatrywaniu dzikich zwierząt, wspaniałym winie pod rozgwieżdżonym niebem, na którym widać zupełnie inne gwiazdozbiory niż te, które oglądasz na co dzień? Niech Twoje marzenia staną się planami, które zrealizujesz!

Przygotowaliśmy zupełnie nową trasę w Republice Południowej Afryki i Królestwie Eswatini. Trasa obejmuje nie tylko najsłynniejszy w RPA Park Krugera, ale również inne Parki Narodowe i inne niezwykle malownicze miejsca. To wyjątkowa gratka dla miłośników egzotycznej przyrody i nowych smaków.

Wyruszamy w październiku – wierzymy, że wtedy będzie już bezpiecznie i zostaną zniesione ograniczenia w podróżowaniu. Pomyśl o tym już dziś, zarezerwuj termin…

Więcej informacji: http://adventure-club.eu/wyprawa/rpa-eswatini-smaki-afryki/

dowiedz się więcej

Drodzy Klubowicze, zdecydowaliśmy że nadszedł czas na informacje z naszej strony.

Wczoraj (14 marca przed północą) do kraju wróciła ostatnia nasza grupa z zagranicy – z Meksyku. Pozdrawiamy 🙂

Następujące wyjazdy: Boliwia, Sudan, Algieria, Nepal zostały przesunięte na terminy późniejsze. Prosimy o sprawdzenie dokładnych terminów na naszej stronie w zakładce Wyprawy.

Według stanu na dzisiaj, kierunki i terminy po 15 maja 2020 są aktualne.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Mamy nadzieję na szybkie uporanie się z kryzysem i powrót do normalnego funkcjonowania.

Sprzedajemy normalnie wszystkie kierunki od czerwca 2020.

Dziękujemy za wyrozumiałość i słowo otuchy. Jesteśmy dla Was i to Wy budujecie naszą społeczność podróżników.

Informujemy także, że nasza firma jest w dobrej kondycji finansowej i cierpliwie oczekuje wznowienia lotów do wszystkich krajów świata.

Pozdrawiamy,

ADVENTURE CLUB TEAM

dowiedz się więcej

Być na Kubie i nie spędzić tam choćby jednego wieczoru z przy dźwiękach salsy, z kubańskim cygarem, przy szklaneczce mohito, które smakuje jak nigdzie na świecie, a jeśli w Trynidadzie to przy tygielku canchanchara, jednym, drugim, trzecim…, to tak, jakby nie być na Kubie… 

Ale Kuba to nie tylko clubbing w atmosferze, której się nie zapomina…

To znane z popularnych zdjęć zabytkowe samochody – niektóre błyszczące, jakby przed chwilą zjechały z taśmy, niektóre wyglądające na swoje lata, ale pomimo to niezawodnie jeżdżące. To zapierająca dech w piersiach stara architektura. I ludzie barwni, różnorodni, energetyczni… 

To cudowne karaibskie krajobrazy, urocze plaże z białym piaskiem i krystaliczną wodą, miasteczka z wyjątkowym charakterem, plantacje kawy, trzciny cukrowej i tytoniu, palmowe gaje… To rajska wyspa, na której można cudownie wypocząć, ale na pewno nie można się nudzić.

Kuba jest bardzo złożona, choćby przez swoją historię, która sprawiła, że stanowi niesamowity tygiel ludzi wywodzących się z bardzo różnych krajów, kultur i ras, ludzi którzy w różny sposób i w różnym charakterze trafili do tego kraju, a ich przodkowie nierzadko przypłynęli tu statkami przewożącymi w nieludzkich warunkach niewolników z Afryki. Ludziom tym rządzący pozostawili pełną swobodę wyznawania ich religii – różnych religii, przywiezionych z różnych stron świata i kręgów kulturowych, co raczej nietypowe dla krajów o totalitarnym systemie politycznym, a co sprawia, że różnorodność Kuby jest jeszcze wyraźniej widoczna. Dlatego nie ma sensu wgłębiać się w analizy i komentowanie systemu politycznego tego kraju – to jest coś dalekie od czarno-białości, coś czego na pewno nie zrozumiemy na tyle, by móc to oceniać, jeśli tam nie mieszkamy, jeśli nie jesteśmy stamtąd, jeśli nie czujemy – tak, czujemy, bo sama książkowa znajomość nie wystarczy – wszystkich uwarunkowań nie tylko ekonomicznych, ale również historycznych, emocjonalnych i światopoglądowych. 

Poznaj z nami Kubę, przekonaj się, jak inna jest od stereotypów, jak bardzo jest pełna pozytywnej energii.

Więcej informacji znajdziesz tutaj http://adventure-club.eu/wyprawa/kuba-toda-la-cuba/

dowiedz się więcej
Kliknij i zadzwoń
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.